O firmie

Witaj w Proscan

Pro-Scan jest zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów, których głównym obszarem działalności jest szeroko pojęte skanowanie laserowe 3D.

Nasza siedziba mieści się pod Poznaniem – w Tarnowie Podgórnym, dlatego jesteśmy w stanie bezproblemowo dojechać do największych miast w Polsce, począwszy od Szczecina, przez Wrocław, a nawet Warszawę. Pomiary w ramach laser scanning możemy prowadzić również w Niemczech – na życzenie Klienta pojawimy się w Berlinie, Dresden, Hamburgu, Hannoverze czy Rostock. Naszym Partnerom biznesowym zawsze zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie skanowania i dokumentacji 3D oraz najwyższą jakość świadczonego wsparcia z zakresu geodezji. Staramy się, aby każda współpraca miała charakter długofalowy.

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe wyzwania, a naszym działaniom niezmiennie towarzyszy pasja i wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów. Wierzymy, że wykorzystanie najnowszych technologii w zakresie modelowania 3D w geodezji to nie przyszłościowe rozwiązanie, ale po prostu teraźniejszość. Zapraszamy do sprawdzenia naszych przykładowych realizacji. Masz pytania lub wahasz się, czy poradzimy sobie z Twoim zleceniem? Skontaktuj się z nami, a postaramy rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pro-Scan tworzą doświadczeni specjaliści w dziedzinie inżynierii odwrotnej, czyli przeprowadzaniu procesów, które mają na celu tworzenie zaawansowanych modeli budynków 3D. Nasze duże zaangażowanie, odpowiednie wykształcenie oraz stricte techniczna wiedza umożliwiają profesjonalne wykonanie powierzonych zadań z zakresu usług geodezyjnych. Jednym z naszych głównych celów jest systematyczny rozwój i poszerzanie zakresu oferowanych usług. Dzięki fachowemu podejściu jesteśmy w stanie realizować takie prace jak m.in. inwentaryzacja linii technologicznych czy modelowanie chmury punktów.